Movies
Ratings
166
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0