Series
Ratings
86- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- One Piece Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- Camping ClubRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.0
- The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5