Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
- Good NewsRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 2.0- Leaving MomRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 2.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
- Dead to RightsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Good FortuneRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- Honey Don't!Rated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Big DealRated ★ 1.5
- Bring Her BackRated ★ 3.0
- MaterialistsRated ★ 3.5