Series
Ratings
34
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
B: The BeginningRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0- CHIP-INRated ★ 4.0
Barrier MasterRated ★ 4.0
Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 3.5