Movies
Ratings
1195- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- MantisRated ★ 2.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The AmateurRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Black BagRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0