Movies
Ratings
1034
TampopoRated ★ 4.0- Sound of FallingRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0- The House of UsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0