Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- NolleowaRated ★ 5.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- LTNSRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.0