Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Tokyo HeavenRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0- What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
- Grand Theft HamletRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5