Series
Ratings
58
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
The iDOLM@STERRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Black ButlerRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 5.0
K-ON!!Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5