Movies
Ratings
947
Little ForestRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
On Your MarkRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0