Movies
Ratings
308
NightcrawlerRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0