Series
Ratings
21
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
INGRESS イングレスRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
GANTZRated ★ 4.5
GANTZRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5