Series
Ratings
118
InformaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Under One RoofRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fate/ApocryphaRated ★ 3.0