Movies
Ratings
277
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
A DayRated ★ 2.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0