Series
Ratings
66- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5