Series
Ratings
39
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0