Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 1.5
DisconnectRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 1.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5