Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0