Series
Ratings
259- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0- Mad for Each OtherRated ★ 3.5
- EliteRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0- Real Estate ExorcismRated ★ 3.0

Once AgainRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Jupiter's LegacyRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.5
River Where the Moon RisesRated ★ 3.0- Hello, Me!Rated ★ 3.0
- Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 3.0