Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 2.5- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5