Titles you rated
- Marvel ZombiesRated ★ 2.5
- JirisanRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0- Sonic Prime Season 3Rated ★ 3.5
Sonic XRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Sonic Prime Season 2Rated ★ 3.0
- Sonic Prime Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5- Ultimate Spider-Man Vs. the Sinister 6 Seson 4Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0- Ultimate Spider-Man Season 3: Web WarriorsRated ★ 4.0
- Marvel's Ultimate Spider-ManRated ★ 4.0
- Marvel's Ultimate Spider-ManRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0- Kiss the Universe Season 1Rated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5