Movies
Ratings
312
Lost ParadiseRated ★ 5.0- The Delinquent SeasonRated ★ 2.5

Madame BovaryRated ★ 1.5- Scorpio Nights 3Rated ★ 0.5
- SummertimeRated ★ 1.0
- Closed SeasonRated ★ 1.5
And While We Were HereRated ★ 2.5
NovoRated ★ 1.0
Between UsRated ★ 0.5
A Room with a ViewRated ★ 3.5
An AffairRated ★ 1.5- The Flower at the EquatorRated ★ 2.0
Five Times TwoRated ★ 1.0
Below Her MouthRated ★ 5.0
It Feels So GoodRated ★ 1.0
All Things FairRated ★ 3.0
An AffairRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 1.0- A Perfect EndingRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0