Movies
Ratings
410
Notting HillRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0