Movies
Ratings
263
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
On The PitchRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0