Titles you rated
BedevilledRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0- TargetRated ★ 4.0
The Hand of GodRated ★ 3.0- OdorikoRated ★ 1.5
HomesickRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 4.0
Survival IslandRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 4.0