Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5