Movies
Ratings
740
47 Meters DownRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Sgt. Stubby: An American HeroRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Blood RainRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 2.5
My punch drunk boxerRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5