Series
Ratings
271- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
- CasheroRated ★ 0.5
- Last Samurai StandingRated ★ 2.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- A Nasty DealRated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
- Risqué Business: JapanRated ★ 1.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- ShōgunRated ★ 5.0