Movies
Ratings
695- Two ProsecutorsRated ★ 3.5
RageRated ★ 5.0
We Live In TimeRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
RougeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Until the End of the WorldRated ★ 4.5- Method ActingRated ★ 3.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The American FriendRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 5.0- Die, My LoveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0- SiratRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5