Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
Police Story 2Rated ★ 4.0
ThunderboltRated ★ 4.0
Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5- BeatRated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 3.5
Aces Go PlacesRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.5