Movies
Ratings
244
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5- PapermanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5- Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 0.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 1.5
JawsRated ★ 1.0