Series
Ratings
26
Fire ForceRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Asterisk WarRated ★ 3.0
UzaMaid!Rated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0