Series
Ratings
172
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 5.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
- Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0