Movies
Ratings
1826- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- NightbitchRated ★ 3.0
The Night HouseRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Other WomanRated ★ 3.0- Hold Your BreathRated ★ 2.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 5.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0- DeliciousRated ★ 2.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- The PlotRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
- Hitman 2Rated ★ 2.5