Movies
Ratings
180
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5- Zeitgeist: AddendumRated ★ 2.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0- ZeitgeistRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 2.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The I InsideRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5