Series
Ratings
207- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5- The ChairRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Alienist Season 2Rated ★ 4.5- RatchedRated ★ 4.0
- DraculaRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5