Series
Ratings
49
KingdomRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0