Movies
Ratings
780
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0