Movies
Ratings
922
We Live In TimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.5

My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0- 1980 SabukRated ★ 3.5
- HypnoticRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5