Movies
Ratings
396
UsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.5- Jenny, JunoRated ★ 1.5