Movies
Ratings
307
Love LetterRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 4.0