Titles you rated

Princess HoursRated ★ 4.0- Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Romeo × JulietRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 1.0
Squid Girl!?Rated ★ 2.5- Uchi no Sanshimai: OkawariparetaiRated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
TorikoRated ★ 3.0
Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 1.5- You and Everything ElseRated ★ 2.0
- Beyond the BarRated ★ 2.0