Movies
Ratings
1391
Frozen IIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ChampionRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0- PandoraRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0