Series
Ratings
153- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- The PenguinRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Prehistoric Planet Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Twin SpicaRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 3.0