Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5