Movies
Ratings
263
ArahanRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0