Movies
Ratings
157
GattacaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
D-WarRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5