Movies
Ratings
455
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 5.0

MementoRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0