Movies
Ratings
20
A League of Their OwnRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
GatchamanRated ★ 3.0
The Next Generation: Patlabor 1Rated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0- INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Blood-C The Last DarkRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0