Movies
Ratings
151
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Special ForcesRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
The Way BackRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5